Hotel Centrál 4400 Nyíregyháza, Nyár u. 2-4.
23.500 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
14 kép0 vélemény

Hotel Centrál

0 értékelés 0%
4400 Nyíregyháza, Nyár u. 2-4. Mutasd a térképen
+36 42/411-XXXmegjelenítés +36 42/408-XXXmegjelenítés centralhotel@chello.hu http://www.centralhotel.hu/
23.500 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

A Centrál Hotel és Étterem könnyen megközelíthető, csendes, nyugodt szálloda, a belvárosi infrastruktúra minden előnyével. A 33 szobás, 69 férőhelyes hotelben egyágyas, kétágyas, franciaágyas szoba, junior-siute, suite került kialakításra. A szobák berendezése letisztult, elegáns stílust képvisel. Felszereltségük: kádas vagy zuhanyzós fürdőszoba, hajszárító, légkondicionáló, minibár, LED tv, telefon, laptop széf, welcome tray, wifi internetes lefedettség. A wellness részleg vendég centrikus nyitva tartás mellett térítésmentesen kínál fizikai és szellemi felüdülést egy fárasztó munkanap után, vagy egyszerűen csak jól megérdemelt kényeztetést a pihenni vágyó szállóvendégeink részére. Felszereltsége: úszómedence, pezsgőfürdő, infra- és finn szauna.

Szolgáltatások

24 órás portaszolgálatÉtteremFűtésHáziállat vihetőKonferenciateremLiftMosási lehetőségNem akadálymentesítettRendezvényhelyszínTeraszWiFi, szélessávú Internet Beszélt nyelvekangol EllátásÉtkezési lehetőség, Félpanzió, Reggeli, Speciális igények kielégítése, Teljes panzió Fizetési lehetőségekÁtutalás, Bankkártya, K&H Szép Kártya, Készpénz: euró, Készpénz: forint, MKB Szép Kártya, OTP SZÉP Kártya Fürdő, medenceJacuzzi Gyermekbarát szolgáltatásokgyermek kedvezmény HelyszínBelvárosban ParkolásParkolás zárt udvarban SzobafelszereltségAntiallergén ágynemű, Erkély, Franciaágy, Fürdőköpeny, Fürdőszoba káddal, Fürdőszoba zuhanyzóval, Hajszárító, Hűtőszekrény, Internet a szobában, Kávéfőző (eszpresso), Klíma (légkondicionálógép), Különálló ágy, Minibár, Szobaszéf, Vasaló, Vízforraló SzolgáltatásokKutya bevihető, Légkondicionálás, Parkolás, Wellness, Wi-Fi WellnessJacuzzi/ Pezsgőfürdő, Masszázs, Szauna
Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 5.1km