Hotel Dzsungel 4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Blaha Lujza stny. 15.
22.000 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
5 kép0 vélemény

Hotel Dzsungel

0 értékelés 0%
4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Blaha Lujza stny. 15. Mutasd a térképen
+36 42/479-XXXmegjelenítés +36 20/362-XXXmegjelenítés szallas@hoteldzsungel.hu http://www.hoteldzsungel.hu/
22.000 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

Szállodánk Európa egyik legjobbnak választott állatkertjében, a Nyíregyházi Állatparkban fekszik, s vendégeinknek itt tartózkodásuk alatt korlátlan belépést biztosítunk a nyitvatartási idejében. 35 hektáron 5000 ritka állat. S mindezt négy évszakon keresztül élvezheti! Csodálja meg az 500.000 literes cápás üvegalagutat, vagy lesse meg a bambuszhídon keresztül 3 méter magasan a zsiráfcsaládot! Főszezonban fókashow s megannyi kaland!

Kétcsillagos szállodánk családias atmoszférával várja kedves vendégeit és teszi teljessé a pihenést. Szobáink az otthonosság hangulatát nyújtják. A célszerűen és praktikusan berendezett terek nemcsak esztétikailag kedvesek a szemnek, hanem biztosítják a vendégeink részéről jogosan elvárt kényelmet is.

Étterem

A kellemes, páratlan szépségű, ritkaságszámba menő környezetben, egyidejűleg félszáz vendég kényelmes elhelyezéséről gondoskodik a Hotel Dzsungel, melynek konyhája a gasztronómia szerelmeseinek és híveinek okoz felhőtlen örömöket. A hagyományos magyar konyha jellegzetességei mellett a hotel mesterszakácsa tájjellegű és egzotikus ételeket is kínál. Igény szerint készítünk reformkonyhai ételeket is.

A főszezonban március idusától a vénasszonyok nyaráig a természetben gyönyörködve, a madárcsicsergésektől hangos tölgyerdőben, az étterem teraszán fogyaszthatják el a mesterszakács remekeit. A vendégeink számára már nem csak reggelizési, hanem ebédelési és vacsorázási lehetőséget is biztosítunk.

Szolgáltatások

CsomagmegőrzésÉtteremFűtésKülön bejáratNem akadálymentesítettWiFi, szélessávú Internet Beszélt nyelvekangol EllátásFélpanzió, Reggeli Fizetési lehetőségekBankkártya, K&H Szép Kártya, Készpénz: forint, MKB Szép Kártya, OTP SZÉP Kártya Gyermekbarát szolgáltatásokgyermek kedvezmény HelyszínÁllatkerthez közel, Sóstóhoz közel ParkolásParkolás az utcán SzobafelszereltségÁgynemű, Antiallergén ágynemű, Franciaágy, Fürdőszoba zuhanyzóval, Gyerekágy, Hajszárító, Hűtőszekrény, Internet a szobában, Különálló ágy, Műholdas / Kábel TV, Pótágy, Szobaszéf, Vasaló SzolgáltatásokBababarát, Családbarát, Parkolás, Wi-Fi
Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 520m
  • állatkerttől: 320m
  • belvárostól: 5.2km