Hotel Írisz 4431 Nyíregyháza, Szódaház u. 10.
25.000 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
8 kép0 vélemény

Hotel Írisz

0 értékelés 0%
4431 Nyíregyháza, Szódaház u. 10. Mutasd a térképen
25.000 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő frekventált részén a strandfürdő közvetlen szomszédságában, felújított környezetben 17 szobás szállodánk szeretettel várja a városunkba látogatókat. Az egész évben nyitva tartó élményfürdő, illetve az Európa szerte ismert állatkert és a felújítás keretei között megújult Múzeumfalu gyalog 10-12 percnyi sétára található. “Költözzön a strandra!” mottónk jegyében nyáron a szállóvendégeink a recepción vásárolt fürdő belépővel közvetlenül a szálloda udvaráról léphetnek át az Élmény- és Parkfürdő területére.

Éttermünkben svédasztalos reggelis, félpanziós, vagy teljes ellátásra is lehetősége nyílik a vendégeinknek, az a’la carte étkezés mellett.

A szobákban 28 magyar nyelvű tv adás mellett, a szlovák, lengyel és román vendégeink részére is biztosított egy-egy saját csatorna.

Szolgáltatások

Étterem EllátásFélpanzió, Reggeli, Teljes panzió Fizetési lehetőségekÁtutalás, Bankkártya, K&H Szép Kártya, Készpénz: forint, MKB Szép Kártya, OTP SZÉP Kártya HelyszínÁllatkerthez közel, Sóstóhoz közel SzobafelszereltségKlíma (légkondicionálógép) SzolgáltatásokBababarát, Családbarát, Légkondicionálás, Parkolás, Wellness, Wi-Fi
Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 480m