Ózoon Hotel 4400 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Csaló köz 2.
6.750 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
4 kép0 vélemény

Ózoon Hotel

0 értékelés 0%
4400 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Csaló köz 2. Mutasd a térképen
+36 42/402-XXXmegjelenítés +36 20/384-XXXmegjelenítés szallas@ozoonhotel.hu http://www.ozoonhotel.hu/
6.750 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

Ózoon Hotel, az állati jó szálloda!

A festői szépségű sóstói erdő szélén, egy buszmegállónyira a Nyíregyházi Állatparktól, mely 2015-ben Európa legjobb állatkertje lett, egy erdei tisztás közepén található az Ózoon Hotel.
A Nyíregyházi Állatpark működtetésében lévő három csillagos szálloda parkjában állatsimogató, és gyermek foglalkoztató is helyet kapott.
A szálloda vendégei ingyen látogathatják a Nyíregyházi Állatparkot. 19 szoba és egy hangulatos magyaros étterem, kellemes terasz és a közelben egy erdei tornapálya várja a pihenni vágyókat. A szállodában kötelező reggelivel vagy félpanzióval lehet szobákat foglalni, tágas családi apartmanok és kétágyas szobák tv-vel, hűtővel, ingyen wifivel vannak felszerelve.
Igény szerint biztosítunk kerékpárokat is az Állatpark meglátogatásához, hiszen a szálloda és a Zoo között kiépített kerékpárút található.
A gyalogösvény a túrázni vágyóknak nyújt különleges lehetőséget arra, hogy elérjék az állatkert 35 hektáros területét.
A parkban több, mint 5000 állat várja a látogatókat, a szálloda vendégei itt tartózkodásuk alatt korlátlan időt tölthetnek a parkban a park nyitvatartási ideje alatt.
A szálloda udvarán és az Állatpark előtt is ingyenes parkolási lehetőség fogadja az autóval érkezőket.

Szolgáltatások

24 órás portaszolgálatCsomagmegőrzésÉrtékmegőrzésÉtteremFűtésJátszóhely, hintaNem akadálymentesítettRendezvényhelyszínRendezvényszervezésSaját kert, udvarrészTeraszWiFi, szélessávú Internet Beszélt nyelvekangol EllátásÉtkezési lehetőség, Félpanzió, Reggeli, Speciális igények kielégítése Fizetési lehetőségekÁtutalás, Bankkártya, K&H Szép Kártya, Készpénz: forint, MKB Szép Kártya, OTP SZÉP Kártya Gyermekbarát szolgáltatásokjátszótér / homokozó HelyszínÁllatkerthez közel ParkolásParkolás az udvarban Sport, mozgásGyerekülés a kerékpárhoz, Gyermekkerékpár kölcsönzés SzobafelszereltségÁgynemű, Franciaágy, Fürdőszoba káddal, Fürdőszoba zuhanyzóval, Gyerekágy, Hajszárító, Hűtőszekrény, Internet a szobában, Különálló ágy, Minibár, Műholdas / Kábel TV, Pótágy, Terasz (nem minden szobához) SzolgáltatásokCsaládbarát, Parkolás, Wi-Fi

Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

/ 10

Távolságok