Ózoon Hotel 4400 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Csaló köz 2.
12.000 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
7 kép0 vélemény

Ózoon Hotel

0 értékelés 0%
4400 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Csaló köz 2. Mutasd a térképen
+36 42/402-XXXmegjelenítés +36 20/384-XXXmegjelenítés szallas@ozoonhotel.hu http://www.ozoonhotel.hu/
12.000 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

Távol a város zajától, de mégis közel, egy erdei kis tisztás közepén található a Nyíregyházi Állatpark üzemeltetésében lévő 3 tappancsos szálloda, az Ózoon Hotel.

Azok a vendégek, akik itt szállnak meg, madárcsicsergésre ébredhetnek gyönyörű erdei környezetben, hiszen a szobák ablakából kilátás nyílik a Sóstói-erdőre. A szálloda előkertjében a kicsiket játszótér, az épületben pedig játéksarok várja.

Akiknek fontos a friss levegő, a nyugodt, családias környezet, szeretnek túrázni és finomakat enni, az Ózoon Hotel tökéletes választás.

A szállóvendégek ingyenesen látogathatják a 35 hektáros Nyíregyházi Állatparkot, amely háromszor is Európa legjobb állatkertje lett, ahol 500 faj több, mint 5000 egyede várja az év minden napján az ide érkezőket. Az Állatpark a szállodától könnyen megközelíthető, hiszen busszal is csak egy megálló, autóval pár perc, de a kalandvágyók kipróbálhatják az erdei túraútvonalat is.

Szolgáltatások

24 órás portaszolgálatCsomagmegőrzésÉrtékmegőrzésÉtteremFűtésJátszótér / JátszósarokNem akadálymentesítettRendezvényhelyszínRendezvényszervezésSaját kert, udvarrészTeraszWiFi, szélessávú Internet Beszélt nyelvekangol EllátásÉtkezési lehetőség, Reggeli, Speciális igények kielégítése Fizetési lehetőségekÁtutalás, Bankkártya, K&H Szép Kártya, Készpénz: forint, MKB Szép Kártya, OTP SZÉP Kártya HelyszínÁllatkerthez közel ParkolásParkolás az udvarban Sport, mozgásGyerekülés a kerékpárhoz, Gyermekkerékpár kölcsönzés SzobafelszereltségÁgynemű, Franciaágy, Fürdőszoba káddal, Fürdőszoba zuhanyzóval, Gyerekágy, Hajszárító, Hűtőszekrény, Internet a szobában, Különálló ágy, Minibár, Műholdas / Kábel TV, Pótágy, Terasz (nem minden szobához) SzolgáltatásokCsaládbarát, Parkolás, Wi-Fi
Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 3km