Zarándokház és Családvár 4326 Máriapócs, Kossuth tér 17.
6.000 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
0 kép0 vélemény

Zarándokház és Családvár

0 értékelés 0%
4326 Máriapócs, Kossuth tér 17. Mutasd a térképen
6.000 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

A Zarándokház a Bazilikával szemben épült fel és megfelelő komforttal rendelkezik. 119 főnek tudunk szállást biztosítani, 22 kétágyas, zuhanyzófülkés szobában, illetve egy 45 és 30 személyes, közös fürdővel és WC-vel ellátott zarándok-és ifjúsági szálláson. 300 adagos konyhánk, 50 és 25 fős ebédlőnk, 30 és 150 személyes előadótermünk kis- és nagyközösségek fogadására, konferenciák tartására is alkalmas. A házhoz zárt parkoló is tartozik.

A Zarándokház kápolnájában egész nap biztosított a csend. A kegyhelyre érkező zarándokcsoportoknak lelkigyakorlatokat is tartunk. Lehetőség van egyházközségeknek, egyházi iskolák tanulóinak, tanárainak és az odajáró gyermekek szüleinek szervezett lelki program lebonyolítására is. Szívesen látjuk az egyházközségi csoportokat és segítünk ima és turista programjaik kialakításában. Az a kérésünk, hogy érkezésüket időben, lehetőleg egy hónappal előre jelezzék.

Szolgáltatások

Rendezvényhelyszín EllátásÉtkezési lehetőség ParkolásZárt parkoló

Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 26.5km