Találkozzunk a Nyírségben!

A pályázati kiírás tárgya: Közösségi környezet kollégium – Vegyes támogatás 2023.
A pályázat címe: Találkozzunk a Nyírségben!

A pályázat megvalósításának futamideje:

Kezdő időpontja: 2023.04.01.
Befejező időpontja: 2024.03.31.

Projektünk futamideje alatt a tervezett célnak megfelelően egy egyesületi titkárt alkalmaztunk, akinek foglalkoztatása azóta is folyamatos. A projektből, a teljes költséget felhasználtuk, ami munkabérre volt betervezve, de a teljes 12 hónapot a tervezett összeg nem fedte le, a fennmaradó részt önerőből oldottuk meg. Az ő feladataihoz kapcsolódóan került beszerzésre egy laptop a megfelelő szoftverekkel és egy nyomtató. A tagok szakmai fejlődése érdekében megtörtént a szükséges személyes találkozók biztosítása, így három tagi találkozót is szerveztünk a közgyűlés mellett, aminek keretében étkezési költség és a találkozókon résztvevő előadók díja került elszámolásra.

Két hajtogatott szórólapot készítettünk a projekt keretében; a Nyírség látnivalóiról, illetve a másik tartalmazza a tagjaink által üzemeltetett szálláshelyeket, hogy a térségünket felkereső turisták számára tudjuk ezeket a látnivalókat, szolgáltatásokat kiajánlani.

Letölthető dokumentumok:

Közgyűlésünk 30 fővel valósult meg 2023.05.11 -én, ahol elfogadásra került az éves költségvetés.

 

A három tagi találkozó sikeresen megtörtént:

2023.11.24. Színvonalas előadások voltak meghívott szakemberek részvételével.

  • Tímár Attila – Trend a lelke mindennek
  • Fehér Ágnes– Külföldi jó gyakorlatok a magyar vendéglátásban
  • Bártfai Endre– Szállodákról, szállásadóknak

2023.12.25. Zsindelyes Cottage – helyi látványosságok bemutatása a tagoknak (interaktív pálinka múzeum, tanyasi iskola, Szent Miklós kápolna) Előadások a tagok számára:

  • Horvát Eszter – Az egészséges táplálkozás jelentősége
  • Bártfai Endre – Szálláshely minősítés

2024.03.27. Ózoon Hotel bemutatása a tagoknak. Előadások megtartása, az alábbi előadókkal:

  • Bártfai Endre: Guest journey
  • Bartos Anikó: Time menedzsment
Megosztás