Kilátó a templomtoronyban

Panorámakilátás Nyíregyháza belvárosára

A római katolikus templom Nyíregyháza egyik legismertebb épülete, ami – a város szívében – a főtéren található. 2021-ben a templom tornyában kilátót alakítottak ki, ahonnan gyönyörű panoráma nyílik a belvárosra.

4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 4.
+36-42/409-691

magyaroknagyasszonya.dnyem.hu

Nyitva tartás

Hétfő – Vasárnap: 9:00 – 17:00
A belépés ingyenes!

Nyíregyházi naplemente madártávlatból

Az ingyenesen látogatható toronykilátóban 29 méter magasról csodálhatod meg a nyüzsgő Kossuth teret. Nappal Nyíregyháza panorámáját élvezheted, míg később a naplementében gyönyörködhetsz. A kilátást télen az adventi fények teszik még különlegesebbé.

A templomba belépve a bal oldali toronyba 94 lépcsőfok vezet. Ha az ajtót zárva találnád, a sekrestyéstől kérheted el a kulcsot, aki szívesen segít mindenben.

Szállások a közelben

Ha szeretnél a nyíregyházi római katolikus templom közelében megszállni, érdemes belvárosi szállásaink között válogatni.

Képek a kilátóról

Cím: 4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 4.