Svájci Lak Panzió és Étterem 4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Fürdőház tér 3.
14.000 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
11 kép0 vélemény

Svájci Lak Panzió és Étterem

0 értékelés 0%
4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Fürdőház tér 3. Mutasd a térképen
14.000 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő Kelet-Magyarország egyik legnépszerűbb kirándulóhelye. Igazi élményt nyújt kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A Svájci Lak tökéletes kiindulópont ezek felderítésére, pár lépésre található mind a Parkfürdő, mind az Aquarius Élményfürdő, de szomszédságunkban fekszik Magyarország leglátványosabb állatparkja a SÓSTÓ ZOO, és a helyi népi építészetet bemutató Sóstói Múzeumfalu. Ez az a hely, ahol egy percet sem unatkozik a család!

A szászországi Melhouse János nevéhez fűződik Sóstógyógyfürdő egyik legérdekesebb épületének tervezése és építése. Létrehozását a gyógyfürdő népszerűsége és a Sóstó iránt növekvő érdeklődés indokolta. A hegyvidéki családi házakra emlékeztető épület mindig is vendégfogadási célokat szolgált, a város vezetősége is itt szállásolta el megbecsült vendégeit. Falai közt megfordult Blaha Lujza, Krúdy, Karinthy, Mesterházy és sok más művész és politikus. Az épület 1866 óta fogad vendégeket.

Szolgáltatások

24 órás portaszolgálatCsomagmegőrzésÉtteremFűtésNem akadálymentesítettRendezvényhelyszínTeraszWiFi, szélessávú Internet Beszélt nyelvekangol, német EllátásÉtkezési lehetőség, Félpanzió, Reggeli, Speciális igények kielégítése, Teljes panzió Fizetési lehetőségekÁtutalás, Bankkártya, K&H Szép Kártya, Készpénz: euró, Készpénz: forint, MKB Szép Kártya, OTP SZÉP Kártya Gyermekbarát szolgáltatásokgyermek kedvezmény, gyermek menü, Játszószoba HelyszínÁllatkerthez közel, Sóstóhoz közel ParkolásParkolás az utcán SzobafelszereltségÁgynemű, Franciaágy, Fürdőszoba káddal, Fürdőszoba zuhanyzóval, Gyerekágy, Hajszárító, Internet a szobában, Klíma (légkondicionálógép), Különálló ágy, Műholdas / Kábel TV, Pótágy, Szobaszéf, Terasz (nem minden szobához) SzolgáltatásokBababarát, Családbarát, Légkondicionálás, Parkolás, Wi-Fi
Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 20m
  • állatkerttől: 400m
  • belvárostól: 5.6km