A lányok angyalok?!

2024. június 14. Nyíregyháza, Szabadság tér 9. Váci Mihály Kulturális Központ

Operett, hungarikum. Egy ízig-vérig magyar műfaj, amelyet az egész világon ismernek, szeretnek, énekelnek. A lányok angyalok?! című operettrevü ezúttal Nyíregyházán!

A szerelem, a romantika, a humor, a vidámság, és a csodálatosan megkomponált dallamok, valamint a pompás és a csillogó kosztümök is hozzájárulnak az operettek töretlen sikereihez.

2 óra kalandozás a keringők királyainak városába, a hűvös Oroszország tájaira, vagy éppen a forró erotikus Afrika vidékeire, tüzes spanyol dámák, muzsikus cigányok, a revük tollas csillogó táncosnői, paraszt lánykák, csikósok közreműködésével. Elénk tárul a békebeli Budapest időszaka, életre kel Sisi a magyar királyné története, megjelenik egy igazi cigánykaraván is, de megmutatjuk azt is, hogy hogyan is vigadnak a magyarok. Mindez humorral, vidámsággal, romantikával fűszerezve, fülbemászó dallamokkal és az operett csodálatos szórakoztató világával, percenként változó látványképpel.

Az este sztárvendége Oszvald Marika!

Időpont:
2024. június 14. (péntek) 19:00 óra

Helyszín:
Váci Mihály Kulturális Központ
Nyíregyháza, Szabadság tér 9.

Jegyek:
Online a jegy.hu oldalon elérhető.