Boros Mihály zongorakoncertje

2024. március 13. Nyíregyháza, Vay Ádám krt. 18. Kodály Zoltán Ált. Isk.

Boros Mihály négyéves kora óta minden szabadidejét a zongora mellett tölti.

Eltökéltségéhez illően hamar jöttek az elismerések: 11 évesen megnyerte a Virtuózok komolyzenei tehetségkutatót, ugyanebben az évben felvették a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem rendkívüli tehetségek osztályába. 13 évesen Junior Prima-díjat kapott, és debütált a New York-i Lincoln Centerben, amit máig több mint 300 koncert követett.

A Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola növendékei mellett, most a nyíregyházi közönség is élvezheti a művész koncertjét!

Helyszín:
Kodály Terem
Nyíregyháza, Vay ádám körút 18.

Időpont:
2024. március 13. (szerda) 18:30 óra

Jegyek:
Online IDE KATTINTVA elérhető.