Bringa Piknik

2022. május 14. Nyíregyháza, Kossuth tér

Ötödik alkalommal rendezik meg a Bringa Pikniket Nyíregyházán. Május 14-én a Kossuth téren lesz a rajt, a cél pedig Tokaj. Az elmúlt években közel ezren vágtak neki kerékpárral a távnak, most pedig meglepetésekkel is készülnek a szervezők.

A Nyíregyháza-Tokaj közötti kerékpárúton 35 km-t kell majd teljesíteniük a résztvevőknek, és Nyírtelek valamint Rakamaz térségében lesznek piknikpontok, frissítési lehetőséggel.

Azoknak sem kell aggódniuk, akik nem vállalják be az oda-vissza távot, Tokajból ugyanis a vasútállomásról kerékpárszállító kocsik indulnak majd óránként, így akár vonattal is visszalehet jönni Nyíregyházára.

Időpont:
2022. május 14. 8:00-tól gyülekező, indulás 9:00-kor