Charley nénje | Mandala Nyár

2022. augusztus 4. Nyíregyháza, Tölgyes u. 1. Sóstói Múzeumfalu

A 30 éves Mandala Dalszínház jubileumi nyári programjában a Charley nénje című zenés vígjátékot láthatjuk egymás után két alkalommal is Nyíregyházán, Mikó István (Jászai-díjas, Érdemes és Kiváló Művész) rendezésében. A darabnak a Sóstói Múzeumfalu szabadtéri színpada ad otthont.

Időpont:
2022. augusztus 4. (csütörtök) 20.30 óra és
2022.augusztus 7. (vasárnap) 20:30 óra
Esőnap: augusztus 8.

Jegyek elővételben:
Nyíregyházi Turisztikai Információs Központ
Nyíregyháza, Kossuth tér 1. (nagy postával szemben)

Online: A tixa.hu weboldalon kapható.

Az angol Brandon Thomas „Charley nénje” című darabja minden színházi rekordot megdöntött már. Az 1892-es londoni, szilveszteri ősbemutatója óta nem telt el egyetlen nap, hogy a világ színházai közül valamelyikben ne játszották volna.

“Jack és Charley szerelmes diákok Oxfordban, akik imádottjaikkal csak gardedám társaságában találkozhatnak. Erre a célra kapóra jönne Charley Dél-Amerikába szakadt nagynénje, ő azonban késik, ezért a fiatalemberek egy barátjukat öltöztetik fel és mutatják be a lányoknak, mint Donna Lucia d’Alvadorezt. Minden remekül alakul mindaddig, amíg az igazi tanti meg nem érkezik…”