Charley nénje | Mandala Nyár

2024. július 5. Nyíregyháza, Skanzen u. 1. Sóstói Múzeumfalu

A Mandala Dalszínház  nyári programjában a Charley nénje című zenés vígjátékot láthatjuk július 5-én, Nyíregyházán, Mikó István (Jászai-díjas, Érdemes és Kiváló Művész) rendezésében. A darabnak a Sóstói Múzeumfalu szabadtéri színpada ad otthont.

Az angol Brandon Thomas „Charley nénje” című darabja minden színházi rekordot megdöntött már. Az 1892-es londoni, szilveszteri ősbemutatója óta nem telt el egyetlen nap, hogy a világ színházai közül valamelyikben ne játszották volna.

„Jack és Charley szerelmes diákok Oxfordban, akik imádottjaikkal csak gardedám társaságában találkozhatnak. Erre a célra kapóra jönne Charley Dél-Amerikába szakadt nagynénje, ő azonban késik, ezért a fiatalemberek egy barátjukat öltöztetik fel és mutatják be a lányoknak, mint Donna Lucia d’Alvadorezt. Minden remekül alakul mindaddig, amíg az igazi tanti meg nem érkezik…”

Időpont:
2024. július 5. (péntek) 20.30 óra
Esőnap: július 7.

Helyszín:
Sóstói Múzeumfalu
Nyíregyháza, Skanzen u. 8.

Jegyek személyesen:
Nyíregyházi Turisztikai Iroda
Nyíregyháza, Kossuth tér 1. (nagy postával szemben)
Helyre szóló jegyek, kizárólag készpénzes vásárlással!

Online: A tixa.hu weboldalon kapható.