Csillagfutás Nyíregyházán

2021. szeptember 18. Nyíregyháza, Bujtosi Városliget

Különleges éjszakai Csillagfutást szervez idén is az OMNIS FORTE Egyesület. A szeptember 18-ai rendezvény az egészségmegőrzésen túl a daganatos megbetegedések elleni küzdelmet is támogatja.

A Csillagfutáson idén is három távon indulhatnak a résztvevők. Nincs korosztályos megkötés, akik úgy érzik, hogy futva nem tudják teljesíteni a távot, azok akár sétálva, gyalogolva is megtehetik.

A Bujtosi-tó partja ezen a napon ismét fényáradatban úszik majd, a szervezők ígérik, autóval, kamionnal, busszal, traktorral és egyéb egyedi fényelemektől lesz látványos és egyben maradandó élmény a jótékonysági sportesemény. A nevezésekből befolyt összeg a Jósa András Oktatókórház Onkológiai Tömbje részére kerül felajánlásra.

Szeptember 18. (szombat) – Bujtosi Városliget

17:00-tól Regisztráció

18:30-tól 1,5 km start

19:00-tól 4,5 km start

20:00-tól 9,0 km start

Kísérő programok: Fit Jumps, No Comment Hip Hop, Flow Aeriel Dance légtánc bemutató, zenél Dj Till, Rebeka Valéria énekel.