Dr. Almási Kitti Nyíregyházán

2024. március 19. Nyíregyháza, Vay Ádám krt. 18. Kodály terem

Dr. Almási Kitti, klinikai szakpszichológus érkezik Nyíregyházára márciusban.

Dr. Almási Kitti kezdetben főként drogproblémákkal jelentkezőkkel foglalkozott, majd inkább a szexuális bántalmazást/zaklatást elszenvedett nők és férfiak terápiája töltötte ki ideje nagy részét. A Lipótmezőn ismerkedett meg közelebbről a hangulat- és szorongásos zavarok terápiájával, jelenleg ez tartozik fő terápiás területei közé. Emellett a család/párterápiás módszert alkalmazza a legszívesebben, mely többek között a házassági/párkapcsolati problémák, kommunikációs zavarok, evészavarok esetében elengedhetetlen.

Ezúttal a „Pozitív spirál – Hogyan erősítsük önmagunkat és egymást?” című előadására várják az érdeklődőket, a Nyitott Akadémia szervezésében.

Időpont:
2024. március 19. (kedd) 19:00 óra

Helyszín:
Kodály Zoltán Általános Iskola
Nyíregyháza, Vay Ádám krt. 18.

Jegyek:
Online a nyitottakademia.hu oldalon váltható.
Személyesen a Ticketline Jegyirodában (Nyíregyháza, Benczúr tér 6.) elérhető.