FŐHE Fesztivál

2024. május 23. - 25. Nyíregyháza, Sóstói út 31/B. Nyíregyházi Egyetem

Jubileumi bulival tér vissza a Nyíregyházi Egyetem Fesztiválja, a FŐHE.

3 nap, 5 színpad és több, mint 50 fellépő Nyíregyháza legnagyobb könnyűzenei fesztiválján! Akik már biztosan ott lesznek 2024-ben: VALMAR, ByeAlex és a Slepp, T. Danny, MANUEL és még sokan mások!

A fesztivál egy igazi közösségi élmény, ahol az ország legmenőbb énekesei és zenekarai lépnek majd fel. Ilyenkor a Nyíregyházi Egyetem Campusa megtelik élettel, egész nap kulturális programok, játékok és határtalan buli várja a fesztiválozókat.

Időpont:
2024. május 23-25. (csütörtök-péntek-szombat)

Helyszín:
Nyíregyházi Egyetem Sportpályák
Nyíregyháza, Sóstói út 31/B

Jegyek:
Elővételben online IDE KATTINTVA elérhető.

Kép és indexkép: facebook.com/fohefeszt