Liza szülinapja | Kicsi Gesztenye Klub

2024. március 24. Nyíregyháza, Szabadság tér 9. Váci Mihály Kulturális Központ
A JimJam csatornán hatalmas sikerrel futó ismeretterjesztő mesesorozat egyfelvonásos színpadi show-val, varázslatos hangulattal és látványelemekkel vár mindenkit Nyíregyházán, ahol a nevetés garantált!

Az idei, vadonatúj előadásban páratlan kalandokban lehet részetek és segítségetekkel a végtelenül bájos, csodás hangú Liza titkos születésnapi buliján is részt vehettek! Liza barátai, a 4 őselemet szimbolizáló karakter, Olly, Gesztenye, Napsugár és Lufipofi izgatottan, és minden fondorlatot bevetve készülnek a nagy napra.

Nevetés, tánc és rengeteg éneklés vár rátok, s felcsendülnek a már korábban megismert legnagyobb slágerek, és a III. évad legújabb dalai is! Gyertek el, kalandozzatok a Kicsi Gesztenye Klubbal és ismerjétek meg a világot úgy, ahogy azt a klub barátságos és kíváncsi szereplői látják!

Információk:
A helyszín tűzrendvédelmi szabályzata által engedett létszámkorlát miatt az előadásra minden látogatónak, a legkisebb Gyermeknek is meg kell váltani a jegyet akkor is, ha a kísérője ölében ül az előadás alatt!
Az előadás két éves kortól ajánlott. A műsor 70 perc szünet nélkül.

Jegyek:
Online a Kicsi Gesztenye Klub honlapján elérhető.

Időpont:
2024. március 24. (vasárnap) 11:00 és 15:00 óra

Helyszín:
Váci Mihály Kulturális Központ
Nyíregyháza, Szabadság tér 9.