Szent Iván-éji bringatúra

2022. június 23. Nyíregyháza,

A június 23-ról 24-re virradó éjszaka az év legrövidebb éjszakája, a hiedelem szerint egy varázslatokkal teli időszak, amikor bármi megtörténhet, akár a kívánságaink is teljesülhetnek.

Pattanjunk nyeregbe 2022. június 23-án, ezen a különleges estén, gyönyörködjünk közösen a naplementében, és tekerjünk együtt a leszálló éj sötétjében.

Indulás:
2022. június 23. 20:30 óra
Nyíregyháza Pazonyi út ( Aldi parkoló)
Időtartam: kb. 3 óra

Útvonal:
Nyíregyháza Pazonyi út ( Aldi parkoló) – Nyírtura – Körmendi tanya – Libabokor – Sóstóhegy – Sóstógyógyfürdő

Túránkat a Sóstói szökőkútnál zárjuk, ahonnan a Múzeumfalu Szent Iván-éji programjába kapcsolódunk be. Élmény, hagyomány, kellemes nyár esti kikapcsolódás, a bátrabbak a tűzugrásban is próba tehetik majd magukat.

Túratáv: 25 km – Túlnyomó rész kerékpárút, illetve alacsony forgalmú közút.