Szent Iván-éji bringatúra

2024. június 23. Nyíregyháza,

Izgalmas kerékpártúrát szervez a Zöld Kerék Alapítvány, ne hagyd ki ezt a tüzesnek ígérkező nyáréjszakát!

A június 23-ról 24-re virradó éjszaka az év legrövidebb éjszakája, a hiedelem szerint egy varázslatokkal teli időszak, amikor bármi megtörténhet, akár a kívánságaink is teljesülhetnek.

Pattanjunk nyeregbe ezen a különleges estén, gyönyörködjünk közösen a naplementében, és tekerjünk együtt a leszálló éj sötétjében.

Indulás:
2024. június 23. 20:30 óra
Nyíregyháza, Tölgyes-autóbuszállomás Hármasdombi bejárat előtt
Időtartam: kb. 2,5 óra

Útvonal:
Nyíregyháza-Nyírszőlős-Verba tanya-Sóstóhegy-Sóstógyógyfürdő-Nyíregyháza

Túránkat a sóstói szökőkútnál zárjuk. Aki szeretné az éjszakát tovább fűszerezni annak a Sóstói Múzeumfalu Szent Iván éji programját ajánljuk folytatásnak, ahová kedvezményesen tudnak a túra résztvevői belépőt váltani.  Élmény, hagyomány, kellemes nyár esti kikapcsolódás, a bátrabbak a tűzugrásban is próba tehetik majd magukat.

Túratáv: 20 km kerékpárút/alacsony forgalmú közút