Színházi Világnap

2024. március 23. Nyíregyháza, Sóstói út 54. Bencs Villa

A színházi világnap alkalmából a Móricz Zsigmond Színház három tenorja a Bencs Villában ad koncertet.

Gulácsi Tamás, Horváth Viktor, Tar Dániel, a teátrum népszerű színművészei népszerű slágerekkel, korábbi szerepek közkedvelt dalaival szórakoztatják majd a közönséget.

Gulácsi Tamás az Idétlen Időkig, a Funny Girl, a Bob herceg, a Meseautó és megannyi más, nagysikerű zenés előadásunk szerelmes főhőse. Horváth Viktor, a Móricz (F)Actor döntőse, közönségünk hölgy rajongóinak régi kedvence, valamint Tar Dániel, a legfiatalabb generáció képviselője, akinek csibészes mosolyával hamar sikerült a színház szerelmeseinek szívébe lopnia magát.

Időpont:
2024. március 3. (szombat) 17:30 óra

Helyszín:
Bencs Villa
Nyíregyháza, Sóstói út 54.

Jegyek:
Online a moriczszinhaz.hu oldalon elérhetőek.