Tavaszi zsongás a Kossuth téren

2022. március 26. - április 2. Nyíregyháza, Kossuth tér

Vásárral és színpadi produkciókkal indítja a tavaszt Nyíregyháza. Március 12-től április 2-ig a hét több napján is zenés programokkal teszik még hangulatosabbá a Kossuth teret.

A vásáron naponta 8.00 és 18.00 óra között csaknem 30 árus portékái közül lehet majd válogatni, amelyek között helyi termékeket is megtalálhatunk. A kicsiket és nagyokat vidámpark is várja, ahol olyan játékokat próbálhatnak majd ki, mint például gyermekvasút, körhinta, játszóház, extrém hinta és dodzsem.

A színpadi produkciók minden kedden, csütörtökön és szombaton biztosítják a kiváló hangulatot.