Várostörténeti kerékpártúra Nyíregyházán

2022. április 2. Nyíregyháza, Kossuth tér

Nyíregyháza felfedezésére indulhattok egy izgalmas kerékpártúra keretében 2022. április 2-án.

A túrát elsősorban azoknak ajánljuk, akik Nyíregyházára érkeznek, hogy megnézzék Európa egyik legjelentősebb állatparkját, felkeressék a város híres üdülőterületét, Sóstógyógyfürdőt és annak fürdőkomplexumait. Nekik ezúttal azt javasoljuk, hogy fedezzék fel a várost, annak kulturális és természeti örökségét, emblematikus épületeit, parkjait bringával, egy közel 40 kilométeres túra keretében. De a vezetett túra során garantáltan más oldaláról ismerhetik meg azok is Nyíregyházát, akiknek ez a város az otthonuk.

Útvonal (37 km):

Indulás:
Gyülekező és regisztráció Nyíregyházán a Kossuth téren 8.30 órától, indulás 9.00 órakor.

Szakvezető, túravezető:
Tatár Anikó, Dobos Péter, Ágoston Szabolcs

Részvételi díj: 1.000 Ft/fő

Jelentkezés:
Jelentkezési lap kitöltésével a www.oroksegtura.hu weboldalon.

Jelentkezési határidő:
2022. március 31. (24:00 óra) a megadott elérhetőségeken.

Középkori Templomok Útja Egyesület
e-mail: kozepkoritemplomokutja@gmail.com
telefon: +36 30/446-8383
www.facebook.com/oroksegtura
www.oroksegtura.hu

Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft.

e-mail: tdm@nyiregyhaza.info.hu
telefon: +36 42 310-735