Élőzenés Szilveszter a Szindbádban

2021. december 31. Nyíregyháza, Színház u. 2. Szindbád

🗓2021. december 31. 20:00

Egy feledhetetlen szilveszteri vacsorával és hajnalig tartó élőzenével vár mindenkit az év utolsó napján a Szindbád Kortárs Magyar Bisztró, Nyíregyházán. A buli hangulatáról és a hajnalig tartó szórakozásról a Polip Band élőzenés műsora gondoskodik. Éjfél után a legszerencsésebbek izgalmas ajándékokat nyerhetnek az újévi tombolán.

Szilveszteri tányérszervizes vacsora ajánlat

“Szindbád Itthon”: 12.500.- Ft/fő
Kovászos kenyér és sós házi vaj
Fácán erőleves, erdei gomba royal