Acélmagnóliák – előadás

2021. június 18. Nyíregyháza, Szabadság tér 9. Váci Mihály Kulturális Központ

Robert Harling: Acélmagnóliák című műve kerül színre a Veres1 Színház előadásában június 18-án Nyíregyházán, a Váci Mihály Kulturális Központban.

„Hatan egy kisvárosi fodrászüzletben, nem csak időpontfoglalással. Látszólag törékeny mind, finom és sérülékeny, csakhogy ezek a nők fáradhatatlanok és kemények. Nem hősök, de képesek bármire: a legnagyobb fájdalmak közepette is nevetni, meg persze nevettetni! Ez az igazi erő.” (Veres1 Színház)