Fegyvert, s vitézt

2022. október 11. - november 30. Nyíregyháza, Bessenyei tér 15. Kállay Gyűjtemény

Új kiállítás nyílt a nyíregyházi Kállay Gyűjteményben!  „Fegyvert, s vitézt” címmel különböző fegyverek, könyvek és relikviák tekinthetők meg a 16-19. századból, kiemelt figyelemmel az 1848/49-es szabadságharcra.

A kiállításhoz múzeumpedagógiai foglalkozások és rendhagyó történelemórák is kapcsolódnak, melyre osztályok, csoportok jelentkezését várják. Előzetes bejelentkezés szükséges!

Tel: +36 42 / 310 – 566
Mobil: +36 30 / 096-9158