HELLÓ Nyíregyháza

2022. április 22. Nyíregyháza, Kossuth tér

Kilencedik alkalommal szervezik meg városunkban a HELLÓ Nyíregyháza elnevezésű, szezonnyitó, tavaszköszöntő rendezvényt április 22-én.

Az eseménynek a város főtere, a Kossuth tér ad otthont, melynek szerteágazó utcáin tematikus programokkal várják majd a kicsiket és nagyokat. A színpadi programok délelőtt 10 órakor kezdődnek. Érkezik Alee, az X-Faktor tizedik évadának győztese, fellép a Unique, a három tagból álló elektronikus popzenei formáció, itt lesz Csordás Tibi, a Fiesta énekese, hat órakor a Hősök, a napot pedig Paulina élő koncertje zárja. Õ lett az X-Faktor tizedik évadának második helyezettje.

A korábbi évekhez hasonlóan kísérőprogramok is színesítik az egész napos rendezvényt. Az OTP előtti területen gyermekfoglalkoztató várja majd a kisebbeket, de kitelepül a Nyíregyházi Áldozatsegítő Központ, lesz MediBall bemutató, és nem marad el a már megszokott vásári forgatag sem virágokkal, zöldségekkel, gyümölcsökkel, lekvárral, mézzel, sajttal és persze madárkiállítással. 10 órától 19 óráig pedig Kölyök szigetet állítanak fel a Városalapítók szobránál.