Szentpéteri Csilla&Band

2022. április 8. Nyíregyháza, Szabadság tér 9. Váci Mihály Kulturális Központ

Szentpéteri Csilla zongoraművész-zeneszerző és a Band izgalmas látványkoncertje várja a zenei különlegességeket szerető közönséget! A dinamikus, temperamentumos – latin, jazz, rock, blues – zongora-gitárdallamok, az ízes jazztrombita és hegedűszólók, vérpezsdítő ritmusok és a LED falakon látható zenére komponált lélegzetelállító filmek, kreatív vizualizációk katartikus, páratlan élményt nyújtanak. Repertoáron saját szerzeményei, közkedvelt klasszikus átiratai, slágerei, valamint legújabb lemeze, a Sirocco.

A koncert sztárvendége Vastag Csaba, akivel most először dolgozik együtt Csilla. Erre az alkalomra igazán színes és izgalmas zenei blokkot állítottak össze! Hallhatóak lesznek Csaba nagy slágerei, valamint közös alkotásuk!

Ez az exkluzív, közös koncertélmény minden korosztály számára felejthetetlen élményt, élvezetes kikapcsolódást nyújt!

Akik a hangulatért felelnek:
Szentpéteri Csilla – zongora
Derzsi Zsolt – gitárok
Kovács Ferenc – jazztrombita, hegedű
Hárs Viktor – basszusgitár, bőgő
Czibere József – percussion

Koncert végén Szentpéteri Csilla dedikálja “Sirocco” című új lemezét!

Időpont:
2022. április 8. 18:00

Helyszín:
Váci Mihály Kulturális Központ
Nyíregyházak, Szabadság tér 9.

Jegyek:
Online ide kattintva elérhetőek.