Traccs! | Dr. Zacher Gábor

2022. március 31. Nyíregyháza, Szabadság tér 9. Váci Mihály Kulturális Központ

Traccs! – Nyíregyháza legújabb beszélgető-est sorozatának második vendége Dr. Zacher Gábor, akit alighanem senkinek sem kell bemutatni. Ő az, aki közvetlen stílusban, mégis kíméletlenül és kendőzetlenül őszintén kimondja gondolatait!

Dr. Zacher Gábor március 31-én érkezik Nyíregyházára, a programnak a Váci Mihály Kulturális Központ ad otthont.

Kapunyitás: 17:30
Kezdés: 18:00

Online jegyvásárlás ide kattintva.

Legyünk környezettudatosak és tegyünk együtt a környezetünkért! Elég ha okostelefonján bemutatja jegyét a helyszínen belépéskor!