Zorán Turné 2022 – Nyíregyháza

2022. május 25. Nyíregyháza, Sóstói út 31/B. Nyíregyházi Egyetem

Zorán neve fogalom a magyar zenei életben, koncertjei mindig ünnepnek számítanak. A visszatérő közönség jól tudja, hogy a kihagyhatatlan és egyben megunhatatlan dalok mellett mindig megszólalnak ritkábban játszott szerzemények, zenei csemegék, valamint helyet kapnak a műsorban a válogatott muzsikusokból álló zenekar különleges produkciói is. Az újonnan érkezők pedig rácsodálkozhatnak, micsoda érzelmi és gondolati gazdagság rejlik ezekben a dalokban, és mennyire lélekemelő élmény tud lenni egy Zorán koncert. Most sem lesz ez másként, májusban Nyíregyházán találkozhat vele a közönség.

Időpont:
2022. május 25. (szerda) 19:00

Helyszín:
Nyíregyházi Egyetem Kodály terem
Nyíregyháza, Sóstói út 31/B.

Jegyek online ide kattintva elérhetőek.