Kis Vakond Gyermek- és Ifjúsági Szaktábor 4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.
2.500 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
7 kép0 vélemény

Kis Vakond Gyermek- és Ifjúsági Szaktábor

0 értékelés 0%
4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6. Mutasd a térképen
+36 42/783-XXXmegjelenítés +36 30/322-XXXmegjelenítés info@kisvakond.hu http://www.kisvakond.hu/aktualis.php
2.500 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

Csak a 15 főt meghaladó csoportlétszámtól – és 18 éves korig foglalható a Kis Vakond szállás.

30 éve együtt a gyerekekért = Kis Vakond!

Szeretettel ajánljuk figyelmükbe  Nyíregyháza – Sóstógyógyfürdő természetes világát és a megújult Kis Vakond Táborban azon programokat, melyek a
gyermekek részére élményszerű táborozást biztosítanak ebben a csodálatos környezetben.

Ahol a faházaknak, a területnek, és a környezetnek köszönhetően igazi táborélmény várja a gyerekcsoportokat a strand szomszédjaként,  pár perc sétára az Állatparktól- , illetve a Múzeumfalutól.

A Kis Vakond Tábor  és környezete szinte az egész évben kiváló feltöltődést nyújt testnek és léleknek egyaránt, illetve számos rendezvénynek is helyszínéül szolgálhat.

A 72 férőhelyes tábor ideális gyermektáborok, osztálykirándulások, erdei iskolák , csapatépítések lebonyolítására, szülinapi zsúrok megrendezésére.

Szálláshelyünk sokféle lehetőségeket teremtenek a fedett- és szabadtéri közös programokra (sport, játék, kirándulás, túrázás, tábortűz, stb.).

Kedvező áraink a tanulók pénztárcájához illőek.

Szolgáltatások

24 órás portaszolgálatAkadálymentesítettCsomagmegőrzésÉrtékmegőrzésFőzési, sütési lehetőségFűtésGrill, tűzrakási lehetőségJátszóhely, hintaKertihelyiségKonferenciateremKülön bejáratRendezvényhelyszínRendezvényszervezésSaját kert, udvarrészTeraszWiFi, szélessávú Internet Beszélt nyelvekangol, német EllátásSpeciális igények kielégítése, Teljes panzió Fizetési lehetőségekÁtutalás, Készpénz: forint Gyermekbarát szolgáltatásokgyermek kedvezmény, gyermek menü, gyermek program, Gyermekfelügyelet, Játszószoba, játszótér / homokozó HelyszínÁllatkerthez közel, Sóstóhoz közel ParkolásParkolás az utcán Sport, mozgásAsztalitenisz, Csocsó / asztali foci, Sporteszközök, sportolási lehetőség, Tollaslabda felszerelés SzobafelszereltségÁgynemű, Akadálymentesített szoba, Antiallergén ágynemű, Gyerekágy, Pótágy SzolgáltatásokCsaládbarát, Wi-Fi
Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 450m
  • állatkerttől: 680m
  • belvárostól: 5.7km